Arch motorcycle w grze cyberpunk 2077

Motocykle Arch Motorcycle w grze Cyberpunk 2077!

Pisząc ten artykuł 7 grudnia, o godzinie 21:49, jestem świeżo po obejrzeniu materiałów dotyczących nadchodzącej gry od CD Projekt Red – Cyberpunk 2077. Dziś skończyło się embargo i w sieci pojawiło się wiele materiałów, opinii i recenzji dotyczących gry. Po obejrzeniu jednego z tych materiałów, rzuciło mi się w oczy coś ciekawego.

Od dawna wiadomo było, że w grze będzie można jeździć motocyklami. Cała gra przesiąknięta jest futuryzmem, więc design maszyn jest również wybujały. Co do samych motocykli w grze, były pokazywane koncepty i to już od dłuższego czasu.

Było również wiadomo, że z Twórcami gry współpracował Keanu Reeves i wcielił się on w jedną z postaci w grze. Pojawiały się również plotki, że jego wystąpienie w grze nie jest jedynym związkiem z tytułem.

Aktor jest jednym z współzałożycieli firmy produkującej motocykle Arch Motorcycle. W Hollywood znane jest zamiłowanie Keanu Reevesa do motocykli. Być może znacie tę historię w której, po nakręceniu pierwszej części Matrixa, Keanu zakupił dla ekipy filmowej po Harleyu-Davidsonie? 😉

Poniżej możecie zobaczyć galerię sprzętów produkowanych przez znanego nam „Neo”.

15 Października, na kanał YouTube Cyberpunka 2077 został wrzucony film z współpracy z Arch Motorcycle właśnie i pokazywał on od drugiej strony jak wyglądała ta współpraca.

Film Youtube od Twórców Cyberpunk 2077 o współpracy z Arch Motorcycle możecie zobaczyć poniżej:

Wracając do tematu, podczas oglądania materiałów promocyjnych z gry Cyberpunk 2077, rzucił mi się w oczy pewien kąsek, który możecie zobaczyć poniżej:

Motocykl Arch Motorcycle w grze Cyberpunk 2077
Render motocykla Arch Nazare

Zapewne dla samego Keanu i jego sprzętów będzie to niesamowita reklama, a jeśli nie, to na pewno pyszny smaczek dla graczy – motocyklistów.

Motocykl Arch na screenshocie z gry Cyberpunk 2077
Motocykl Arch Motorcycle na Screenshocie z gry Cyberpunk 2077

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to zostaw nam komentarz oraz wejdź na nasze social media i zostaw nam Like. Jeśli chcesz więcej, obserwuj nas na naszych kontach na portalach społecznościowych:

Youtube: https://www.youtube.com/@dailymotonet
Facebook: FB.com/DAILYMOTONET
Instagram: instagram.com/DAILYMOTONET
Twitter: twitter.com/DAILYMOTONET

Materiały i zdjęcia pochodzą z:

https://www.cdprojekt.com/pl/