Suzuki DL650 2021 wg. Oberbana Bezziego

Nowe Suzuki DL650 vstrom w 2021 roku? Jakie zmiany? – Plotki

Rok 2020 był jednym z gorszych lat w ogóle – pożary, COVID19 – czyli koronawirus i inne katastrofy jak braki papieru toaletowego na początku roku. Na szczęście rok ten się kończy i mamy nadzieję, że nadchodzący rok 2021 będzie miłym odpoczynkiem od nieszczęść, które nas spotkały.

Na początku roku 2020 pojawiła się nowa generacja – ulepszenie motocykla Suzuki DL1000 V-strom (a w zasadzie to pod koniec 2019 roku), wprowadzająca duże zmiany – szczególnie w wyglądzie motocykla. Nowy wygląd nawiązuje do maszyn z lat 90 i niektórych złapał za serce, a innych nie tak bardzo. Po zmianach tych, mówiło się, że rewolucja czeka również młodszą siostrę, Suzuki DL650 V-Strom.

Początkowo plotki mówiły o tym, że aby dostosować się do nowych norm emisji spalin w Unii Europejskiej, Suzuki zmieni konstrukcję silnika z widlastej V – Dwójki na rzędową dwójkę. Póki co nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy tak rzeczywiście się stanie, ale w między czasie zaczęły krążyć słuchy o nowym wyglądzie Suzuki DL650.

Nowy motocykl, czy poprawa ideału? Nowe Suzuki DL650 2021 rok -wg. Oberbana Bezzi

Oberban Bezzi jest projektantem motocykli. Na jego stronie na Behance, można znaleźć ryciny dotyczące tego, jak może wyglądać nowy Suzuki DL650 w 2021 roku.

Suzuki DL650 2021 wg. Oberbana Bezziego

Jak wam się podoba taki concept? Fajne czy nie fajne?

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to zostaw nam komentarz oraz wejdź na nasze social media i zostaw nam Like. Jeśli chcesz więcej, obserwuj nas na naszych kontach na portalach społecznościowych:

Youtube: https://www.youtube.com/@dailymotonet
Facebook: FB.com/DAILYMOTONET
Instagram: instagram.com/DAILYMOTONET
Twitter: twitter.com/DAILYMOTONET