WITAMY NA Dailymoto

Zanim przejdziemy do tego kim jesteśmy i jak stało się, że jesteśmy, chciałbym przywitać Cię drogi użytkowniku portalu dailymoto.net.

Dziękuję za to, że zdecydowałeś się odwiedzić naszą stronę. Naszym celem jest danie wam możliwości wystawiania i przeglądaniu ofert sprzedaży nowych oraz używanych pojazdów: Motocykli, Quadów, Skuterów. Dodatkowymi atrakcjami jakie wam oferujemy są filmy wideo z testami, opiniami, oraz recenzjami motocykli, porównaniami sprzętu czy akcesoriów w sposób mało formalny, a dla osób, które wolą czytać, filmy posiadają transkrypcje. Wiem, że stron o tematyce motocyklowej jest w Polsce pod dostatkiem, ale wierzę i ufam iż wizja portalu ukierunkowanego właśnie w stronę giełdy handlu motocyklami i rynku wymiany wiedzy motocyklowej, może stać się czymś więcej niż kolejną stroną o podobnej tematyce i zaangażuje również osoby, które nigdy wcześniej nie interesowały się tym tematem. Mam nadzieję, że projekt ten będzie się rozwijał i pewnego dnia stanie się największą bazą motocyklową w Europie.

Aby poczytać o naszej Historii zapraszam do lektury tutaj.

 — Patryk Jeffrey Szurgot, CEO & Founder

O NAS

Portal powstał, aby każdy zainteresowany, mógł znaleźć i kupić swój wymarzony motocykl w jednym dedykowanym do tego miejscu, aby nie musiał szukać pojazdu w całym Polskim Internecie: wśród różnych stron z aukcjami czy ogłoszeniami lokalnymi/tablicami, a także forach czy giełdach znanych portali motocyklowych. Na łamach serwisu można również obejrzeć i przeczytać recenzje sprzętu, odzieży i akcesoriów do motocykli (i nie tylko), nasze opinie, porównania i rankingi czy listy z poradnikami.

Dla sprzedających, portal ma jasne zasady wystawiania ogłoszeń, z prostym i przejrzystym cennikiem a także jest już ukierunkowany w sprecyzowaną grupę odbiorców czyli motocyklistów co przekłada się na większe prawdopodobieństwo dodarcia do Państwa salonu czy komisu przez potencjalnego kupca. Nie jest tak jak w większości podobnych serwisów, gdzie oprócz motocykla, można kupić łódź, auto czy samochód, a nawet przyczepkę do ciężarówki.

 

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu przez Formularz Kontaktowy lub pisząc na adres [email protected]

Zapraszamy również na naszego Facebooka, gdzie dowiecie się o najnowszych artykułach, filmach czy ciekawostkach!

dailymoto.net o nas vfr 800

Dlaczego dailymoto.net?

Szukasz motocykla, skutera, albo quada dla siebie, albo kogoś bliskiego? Wolisz motocykl nowy czy używany? Naszym celem jest zebranie jak największej liczby sprzedających motocykle w jednym miejscu, abyś Ty drogi kupujący miał możliwość znalezienia tego czego szukasz w jednym miejscu, zamiast przeglądać wszystkie możliwe portale z giełdami, aukcjami czy tablicami ogłoszeń. Ponadto chcielibyśmy, abyś znalazł u nas wszelkie potrzebne informacje dotyczące motocykla, którego szukasz na łamach naszego magazynu. Zapraszamy Cię do śledzenia naszych recenzji, opinii i zajawek. Sprawdź już dziś!

Oferujemy Państwu możliwość wystawiania ogłoszeń na portalu, który celuje wyłącznie w grupę motocyklistów i osób, które interesują się motocyklami. Polityka ta sprawia, iż mają Państwo pewność, że sprzedawany przez Państwa motocykl, skuter lub quad trafią do odbiorcy zainteresowanego tematem i ogłoszenie nie zostanie wyświetlone przez przypadek, albo że nie będzie jednym wśród wielu innych ogłoszeń motoryzacyjnych – samochodów, przyczepek itd.

Dodatkowo nasze atrakcyjne materiały z recenzjami, wideo opiniotwórcze czy testy i porównania ściągają do nas ludzi z innych źródeł jak Youtube tworząc markę uniwersalną, która ma angażować widza i użytkownika.

Na tej stronie używamy plików cookies, abyś mógł w pełni wykorzystać z tego, co oferuje serwis Dailymoto.net. Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie cookies.
Akceptuję