Potrzebna pomoc, motocykliście skradziono motocykl Yamahę R1 rn12, o numerach rejestracyjnych TKI XF07 w dniu 24.03.2020r. wtorek ok godz. 8.30 na Warszawskich Bielanach.

Poniżej treść postu z facebooka dotyczącego skradzionego motocykla.
SKRADZIONO MOTOCYKL, PRZEWIDZIANA NAGRODA!
W dniu 24.03.2020r. wtorek ok godz. 8.30 na Warszawskich Bielanach skradziono bordową Yamahę R1 rn12, o numerach rejestracyjnych TKI XF07. Całe zdarzenie nagrało się na kamery osiedlowego monitoringu, znane są numery rejestracyjne. Z relacji świadków wynika że motocykl załadowano do białego busa (blaszaka) Motocykl jest bardzo charakterystyczny ma dużo znaków szczególnych: Przytarta prawa strona, boczna owiewka, pług, czasza, dolot, lusterko, dekiel silnika, wahacz, matowe lampy przednie, stompgripy na baku, tytanowy układ wydechowy Termignoni i wiele innych cech charakterystycznych. Uprzejmie proszę o udostępnianie i nagłośnienie tej sprawy! Zwłaszcza na forach o tematyce motocyklowej. Gdyby ktoś dysponował informacjami przydatnymi w odnalezieniu lub widział gdzieś motocykl proszę o kontakt tel: 888-838-055.
Jeśli skradziono Tobie motocykl, lub komuś z Twoich znajomych, napisz do nas na [email protected] lub na Facebooku, oraz dołącz do naszej grupy: https://www.facebook.com/groups/skradzionemotocykle/ gdzie dodasz skradziony motocykl!