FAQ, czyli Frequently Asked Questions

Najczęściej zadawane pytania, to stąd dowiesz się o najbardziej nurtujących Cię kwestiach związanych z korzystaniem z serwisu dailymoto.net

Co to jest dailymoto.net

dailymoto.net, Dailymoto to Serwis, który powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają informacji o konkretnym motocyklu.

W serwisie jest zarówno Giełda na której kupicie i sprzedacie nowy czy używany motocykl.

Więcej przeczytacie w dziale O Nas, oraz Historia.

Dla kogo jest giełda dailymoto.net?

Na giełdzie w naszym Serwisie możesz po zalogowaniu, wybraniu i opłaceniu odpowiedniego pakietu, wystawić na sprzedaż swój motocykl, skuter czy też quada wstawiając zdjęcia, opis i dodatkowo możesz wstawić film, który wgrałeś na https://www.Youtube.com .

Do przeglądania ofert natomiast, nie potrzebujesz zakładać konta. Wchodzisz i przeglądasz!

Czy przeglądanie ofert kosztuje?

Nie, przeglądanie ofert jest całkowicie darmowe, nie wymaga również zakładania konta w serwisie, a kontakt ze sprzedającym możesz uzyskać bezpośrednio z ogłoszenia wystawionego przez sprzedawcę, albo z jego profilu.

Czy do przeglądania ofert potrzebuję konta?

Nie, do przeglądania ofert i skontaktowania się z wybranym sprzedawcą nie potrzebujesz żadnego konta. Wszystkie ogłoszenia znajdziesz tutaj!

Konto potrzebne jest wyłącznie w celu dodawania ogłoszeń.

Jak założyć konto?

Istnieją dwie ścieżki założenia konta w naszym serwisie:

Następnie należy podać wszystkie potrzebne dane i zaakceptowanie naszego Regulaminu

Ile kosztuje dodanie ogłoszenia?

Cennik ogłoszeń znajdziecie na dole regulaminu, w załączniku nr.1

Czy mogę dodać ogłoszenie bez zdjęć?

Jest możliwe dodanie ogłoszenia bez zdjęć, aczkolwiek nie zalecamy tego ponieważ oferta bez załączonej fotografii jest mniej atrakcyjna dla potencjalnego klienta.

Dodając zdjęcia, jest bardziej prawdopodobne, że sprzedasz swój motocykl!

Czy nie będąc Dealerem, albo właścicielem komisu mogę sprzedawać więcej niż jeden motocykl?

Nie, jeśli nie posiadasz konta typu Dealer. Ze zwykłego konta nie możesz wystawić więcej niż jednego motocykla.

Taką funkcjonalność planujemy dodać w przyszłości.

Jak zostać Dealerem?

Jeśli już założyłeś u nas konto, dostałeś emaila powitalnego w którym jest to dokładnie opisane, natomiast jeśli jeszcze nie masz konta, ale chciałbyś zostać Dealerem, to w pierwszej kolejności musisz posiadać u nas zwykłe konto.

Dlaczego?

Dlatego, że Wszystkie konta muszą mieć swój login, oraz przypisanego emaila, abyśmy w dalszej kolejności mogli przypisać do niego po weryfikacji uprawnienia Dealerskie.

Będąc Dealerem, albo właścicielem komisu z motocyklami mogę wystawić więcej motocykli?

Jak najbardziej.

Nasz system, po wykupieniu odpowiedniego pakietu, pozwala na wystawianie różnej ilości motocykli w ramach jednego konta. Cennik znajduje się w regulaminie, a także w Emailu, który otrzymasz po przejściu na konto Dealera.

Czy jako Dealer, mogę w trakcie korzystania z pakietu, przejść na wyższy pakiet?

W chwili obecnej nie. Należy to zrobić po upływie miesiąca od dnia wykupienia obecnego pakietu. Powiadomieni przyjdzie na adres email podany przy rejestracji.

Czy mogę coś zasugerować?

Pewnie, Jesteśmy bardzo otwarci na Wasze sugestie, jakiekolwiek by nie były. Jeśli masz jakieś uwagi, albo sugestie, czy uważasz, że coś powinno być zrobione inaczej, albo po prostu widzisz jakiś błąd napisz do nas pod adres [email protected], albo przejdź do Formularza Kontaktowego.

Na tej stronie używamy plików cookies, abyś mógł w pełni wykorzystać z tego, co oferuje serwis Dailymoto.net. Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie cookies.
Akceptuję