Limit ogłoszeń został osiągnięty. Kup nowy pakiet

Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie wypełniając poniższe dane. Pamiętaj, że im większa dokładność wpisanych danych, tym większe prawdopodobieństwo zainteresowania i kupna Twojego motocykla. Na samym końcu zostaniesz poproszony o wybranie planu płatności. Jeśli jeszcze nie korzystasz, wybierz plan.

Pola oznaczone * są wymagane.

Dostępne Ogłoszenia: 0

Aby dodać ogłoszenie, musisz być zalogowanym i wybrać Pakiet. Wybierz jedno z poniższych

Tytuł Ogłoszenia
Szczegóły Motocykla
krok 1
Stan*
Marka*
Model*
Rok rodukcji*
Przebieg
Typ
Pojemość
Moc
Skrzynia biegów
Napęd
Zbiornik paliwa
Zużycie paliwa
Układ cylindrów
Cylindry
Typ silnika
Kolor
Lakier
Pochodzenie
Pierwszy właściciel?
Faktura?
Pierwsza Rejestracja
VIN
Lokalizacja Motocykla
Lokalizacja
Szerokość Geograficzna
Długość Geograficzna
Wybierz Cechy Swojego Motocykla
krok 2
Zawieszenie
Komfort
Bezpieczeństwo
Dodatkowe
Wgraj zdjęcie
krok 3

REKOMENDACJE I PORADNIK

Aby zwiększyć szansę sprzedaży, wgraj zdjęcia na których pojazd będzie bardzo dobrze widoczny, z różnych stron czy pod różnym kątem. Możesz również wgrać zdjęcia na których widać ewentualne uszkodzenia, aby potencjalny kupiec miał pełny pogląd na pojazd.

Rekomendowana rozdzielczość zdjęć to: 800 x 470 px lub więcej, a waga pliku to max 2,5 MB

Jeśli zdjęcie nie wchodzi, otrzymasz stosowny komunikat, ale najprawdopodobniej fotografia jest zbyt duża, zajmuje zbyt dużo pamięci, lub posiada niepoprawny format (jedyne dostępne rozszerzenia to .JPG, lub PNG)!

Darmowy użytkownik może wgrać 1 zdjęcie, w pakiecie płatnym Standard możesz dodać ich 5, a w Pakiecie Ekstra 8. Dealer może wgrać do 5 zdjęć.

Regulamin i cenniki dostępne dla odpowiedniej ilości ogłoszeń i zdjęć znajdziesz w: Regulamin.

Dodaj Filmy
krok 4
Jeśli nie masz teraz żadnego video pod ręką, nie martw się. Możesz je dodać, lub edytować po dodaniu ogłoszenia używając Opcji edycji w Moim Inwentarzu
Wprowadź uwagi Sprzedawcy
krok 5
Wybierz frazy, które pasują do Twojego pojazdu
Zastosuj
Ustaw Swoją Cenę
krok 6

Ustal konkurencyjną cenę poprzez porównanie z podobnymi ogłoszeniami bazując na roczniku, stanie czy przebiegu pojazdu wystawionego przez dealerów lub prywatnych sprzedawców w Twojej okolicy. Pamiętaj, aby dokładnie opisać sprzedawany Motocykl, Skuter czy Quada lub podać dodatkowe cechy, szczególnie jeśli cena Twojego ogłoszenia jest wyższa niż średnia za podobny pojazd.

Cena* (zł)
Cena Wyprzedaży (zł)
Etykieta niestandardowa (np. wynajmij)

Zarejestruj

Zalecenia i Poradnik
Przez pozostawienie numeru telefonu oraz adresu email, rozumiesz i zgadzasz się, że my, i/lub potencjalny kontrahent, może kontaktować się pod podany numer telefonu, bądź email aby udzielić Ci dodatkowych informacji lub przedstawić Ci ofertę kupna.
Na tej stronie używamy plików cookies, abyś mógł w pełni wykorzystać z tego, co oferuje serwis Dailymoto.net. Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie cookies.
Akceptuję